U Guči je na istoj adresi pre 18 godina iscureo amonijak iz hladnjače!
Telegraf pre 10 sati | Telegraf.rs

Javnost u Srbiji uzbunjena je rano jutros SMS porukom MUP, u kojoj je napisano da je u Guči, na adresi Prvomajska 9, došlo do curenja amonijaka iz hladnjače.
Akcident se desio tokom noći u ovom mestu - došlo je do curenja amonijaka u hladnjači na adresi Prvomajska 9. Sedam osoba se javilo sa simptomima trovanja u lokalni dom zdravlja. - Sedam osoba se javilo u Dom zdravlja u Guči, od toga su četiri osobe prebačene u bolnicu u Čačku radi daljih ispitivanja. Niko nije životno ugrožen, uglavnom su se ljudi uplašili - rekao je za Milija Milenković, predsednik opštine Lučani. On je za RINU reklao da, kad su oko sat vremena












