Ovako je Iran izbačen sa Mundijala: Tramp i FIFA su uspeli, pomogle im sudije i Srbin

Mondo pre 12 sati  |  Nikola Lalović
Ovako je Iran izbačen sa Mundijala: Tramp i FIFA su uspeli, pomogle im sudije i Srbin

Reprezentacija Irana je jutros oko šest časova saznala da je ispala sa Svetskog prvenstva u fudbalu.

Nadali su se Iranci da će igrati sa Švajcarskom u nokaut fazi Mundijala, ali to se nije desilo jer je Srbin Saša Kalajdžić postigao pogodak u 96. minutu meča Alžira i Austrije i tako je u bukvalno poslednji čas izbacio Iran sa takmičenja. Donald Tramp je želeo da se Iran ne pojavi na takmičenju u Americi i američka vlast je uradila sve da maltretira Irance. Nisu mogli da borave u SAD, samo su dolazili na utakmice iz Meksika, a na granicama i aerodromima su čekali

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »