"Kao da je ekplodirala bomba": Jeziva ispovest očevica o sinoćnoj katastrofi u Guči - ljudi bežali u panici

Telegraf pre 12 sati  |  Telegraf.rs
"Kao da je ekplodirala bomba": Jeziva ispovest očevica o sinoćnoj katastrofi u Guči - ljudi bežali u panici

U Guči se sinoć desio incident u kome je došlo do curenja amonijaka u jednoj hladnjači.

Povređeno je nekoliko lica. Građani su na svoje mobilne telefone dobili hitne SMS poruke sa upozorenjem, nakon čega je usledila brza reakcija nadležnih službi. Ekipa Telegrafa je razgovarala sa Milosavom, koji živi u blizini. On je sinoć bio budan kada se, prema njegovim rečima, začulo šištanje, kao da je pukla cev. Kako je rekao, izašao je na ulicu da vidi po čemu se radi i video gust beli oblak dima iznad fabrike. Osetio je da mu je loše zbog amonijaka, stoga se

Povezane vesti »

Ključne reči

Regioni, najnovije vesti »