(Foto) "Na Vidovdan se sve jasno vidi": Vučić u Hramu Svetog Save prisustvovao potpisivanju ugovora o završetku radova
Mondo pre 5 sati | Jovana Radovanović

"Podižući ovaj hram zemaljski, verujem da smo učinili veliko delo i za naš narod i za našu svetu crkvu, bez koje ni naš narod ni naša država ne bi mogli da opstanu", rekao je predsednik Vučić nakon što je prisustvovao potpisivanju Ugovora za obezbeđivanje finansijskih sredstava za završne radove na Hramu Svetog Save u Beogradu.
Istakao je da je srećan što je u poslednjih 12 godina uloženo najviše novca u srpskoj istoriji u izgradnju Hrama Svetog Save. Naveo je da je samo u tih 12 godina uloženo 88 miliona evra, sa 6,5 miliona evra, za koliko je danas potpisano, od ukupno 194,5 miliona evra. "Za razliku od drugih koji bi to krišom radili plašeći se nečije reakcije, mi to sa ponosom ističemo i mislimo da ne postoji ni lepši, ni svetiji, ni bolji način da utrošimo novac. Podižući ovaj hram
![[POSLEDNJA VEST] Vučić: „Nabavljamo PVO sistem HQ-9 i lovce“](https://nstatic.net/791/42015791zcrfdd.jpg)


![[POSLEDNJA VEST] Vučić: „Nabavljamo PVO sistem HQ-9 i kineske lovce“](https://nstatic.net/732/42015732rezukk.jpg)







