"Nije moglo da se diše, nisam mogao da držim oči otvorene": Dete završilo u bolnici nakon curenja amonijaka u Guči
Mondo pre 11 sati | Mihajlo Sfera

Jako teška i napeta noć je iza stanovnika Guče, posebno onih meštana koji žive u Ulici Prvomajskoj nakon što je došlo do akcidenta i curenja amonijaka u jednoj hladnjači koja se tu nalazi.
Meštani opisuju kako je sve to izgledalo. "Žena me budi oko 1 sat posle ponoći, prozori su nam ostali otvoreni i počeo je da se širi jak i opor miris. Kad me je probudila odmah sam osetio da je amonijak. Rekao sam joj da uzme dete i odmah smo izašli napolje. Međutim, stigli smo do kapije i to je bio kraj. Više nije moglo da se diše, niti sam mogao oči da držim otvorene. Vratili smo se, sišli u podrum i onda je došao moj otac. Utrčali smo u kola i otišli", rekao je












