Amonijak šikljao iz hladnjače, ima povređenih: Pogledajte šta je naša ekipa zatekla jutros u Guči
Telegraf pre 4 sati | Telegraf.rs

Prava drama odigrala se sinoć, nešto posle ponoći, u Guči, kada je došlo do curenja amonijaka u jednoj lokalnoj hladnjači.
Prema prvim informacijama, u ovom incidentu povređeno je nekoliko lica, koja su odmah transportovana u najbližu zdravstvenu ustanovu kako bi im bila ukazana lekarska pomoć. Ekipa Telegrafa se nalazi na licu mesta. Na lice mesta hitno su upućene posebne jedinice MUP-a, vatrogasno-spasilačke ekipe, kao i ostale nadležne hitne službe. Zahvaljujući brzoj i koordinisanoj akciji, izlivanje amonijaka je već uspešno zaustavljeno i završeno. Specijalizovani timovi trenutno












