MUP: Pretakanje amonijaka uspešno izvršeno, oko ponoći iscurio iz hladnjače u Guči

Nedeljnik pre 11 sati
MUP: Pretakanje amonijaka uspešno izvršeno, oko ponoći iscurio iz hladnjače u Guči

Ministarstvo unutnjih poslova (MUP) saopštilo je jutros da je pretakanje amonijaka uspešno izvršeno, a intervencija vatrogasaca-spasilaca završena u 6.55 časova, nakon što je oko sat posle posle ponoći u Guči iz hladnjače u Prvomajskoj ulici br. 9 iscurio amonijak.

Sedam osoba je evakuisano, od kojih su četiri prevezena u čačansku bolnicu. Aktiviran sistem za hitno obaveštavanje Kako je u saopštenju navedeno, po prijavi curenja amonijaka u Guči na lice mesta odmah su upućeni pripadnici Sektora za vanredne situacije koji su, u saradnji sa drugim nadležnim službama, preduzeli sve neophodne mere radi zaštite građana i stavljanja situacije pod kontrolu. Takođe je saopšteno da je prilikom noćašnjeg aktiviranja Sistema za hitno

Povezane vesti »

Ključne reči

Regioni, najnovije vesti »