MUP: Pretakanje amonijaka nakon curenja u Guči uspješno izvršeno, evakuirano sedam osoba

RTV Novi Pazar pre 8 sati
MUP: Pretakanje amonijaka nakon curenja u Guči uspješno izvršeno, evakuirano sedam osoba

Pretakanje amonijaka, nakon curenja u hladnjači u Guči uspješno je izvršeno, a intervencija vatrogasaca-spasilaca završena je u 6.55 sati, saopšteno je iz MUP-a.

Navedeno je da je nakon curenja amonijaka u Guči sedam osoba evakuirano, od kojih su četiri prevezena u čačansku bolnicu. Zbog curenja amonijaka iz hladnjače u Guči, Ministarstvo unutrašnjih poslova noćas je izdalo upozorenje za građane, koje je proslijeđeno i SMS porukom. Do curenja amonijaka došlo je sinoc u 00.50 sati, iz hladnjače koja se nalazi u Prvomajskoj ulici na broju 9.

Povezane vesti »

Ključne reči

Regioni, najnovije vesti »