"Moram da proslavim što smo živi": Milorad i njegova ćerka za dlaku izbegli smrt u Guči
Telegraf pre 10 sati | Telegraf.rs

U Guči se sinoć, oko jedan ujutru, desio incident u kome je došlo do curenja amonijaka u jednoj hladnjači.
Povređeno je nekoliko lica. Za stanvnicima Guče je teška i napeta noć, posebno onih meštana koji žive u Ulici Prvomajskoj nakon što je došlo do akcidenta i curenja amonijaka u hladnjači koja se tu nalazi. Jedan od njih je Milorad Kovačević koji živi tačno prekoputa hladnjače u kojoj je došlo do curenja. On je ekipi Telegrafa ispričao šta se sinoć dogodilo. - Kuća mi je baš preko puta hladnjače. Moja ćerka i ja smo sinoć legli. U jednom momentu ona je samo povikala:












