"Osetila sam da se gušim": Sneža je preživela pakao u Guči, hladnjača procurela na 50 metara od njene kuće
Telegraf pre 9 sati | Telegraf.rs

Ekipa Telegrafa se nalazi u Guči gde se sinoć desila katastrofa u kojoj je došlo do curenja amonijaka u jednoj hladnjači, u kome je povređeno nekoliko lica.
U razgovoru sa meštanima saznali smo da je sinoć nastupila prava drama i da su ljudi panično napustili svoje domove i sklonili se na bezbedno. Ipak, Sneža, koja živi u blizini, je odlučila da ipak ostane kod kuće. - Ja živim 50-ak metara od te hladnjače. Spavala sam kada se to desilo. Probudile su me sirene. Osetila sam da se gušim. I dalje osećam peckanje u grlu. Zatvorila sam samo kuću lepo i to je to. Nigde nisam otišla - rekla je za Telegraf. Kao i ostali












