U ovom gradu u Srbiji izmereno 50 stepeni! Građani izvadili termometar u dvorištu, pa ostali u čudu: Temperature ne prestaju da skaču, iz sata u sat je sve gore

Blic pre 7 sati
U ovom gradu u Srbiji izmereno 50 stepeni! Građani izvadili termometar u dvorištu, pa ostali u čudu: Temperature ne prestaju…
RHMZ je izdao najviši stepen upozorenja i crveni meteoalarm zbog nastavka toplotnog talasa i izuzetno visokih temperatura do 2. jula Stručnjaci savetuju izbegavanje izlaska na otvoreno u najtoplijem delu dana i neophodnu hidrataciju zbog ekstremnih vrućina Prema najnovijim podacima RHMZ-a kada je reč o temperaturama, tačno u podne najviša temperatura iznosila je 35 stepeni Celzijusa i to u više gradova Srbije, ipak u Novom Sadu građani na suncu su izmerili

Povezane vesti »

Ključne reči

Društvo, najnovije vesti »