Европосланик Шидер поздравио Вучићеву оставку, Брнабић му одговорила "Бежи бре"
Радио 021 пре 1 сат | Н1

Европски посланик Андреас Шидер написао је на мрежи Икс да поздравља "неочекивану Вучићеву оставку", али и да захтева спровођење темељних реформи, на шта је Председница Скупштине Ана Брбабић одговорила "Бежи бре". Додај 021.рс као главни извор на Гоогле-у
Како је Андреас Шидер написао у објави, "коначно се чује глас бројних младих људи у Србији, који већ неко време излазе на улице и захтевају промену правца у ком земља иде", коментаришући јучерашњу Вучићеву изјаву да планира да у наредним недељама поднесе оставку. "Промену правца, излазак из корупције и ауторитарног суноврата. Време је за нови почетак за Србију, чак и ако то подразумева спровођење темељних реформи, као и одржавање поштених и слободних










