Povezane vesti
RIK pozdravio učešće OEBS u praćenju izbora u Srbiji
Beta 23.03.2017
Predsednik Republičke izborne komisije (RIK) Vladimir Dimitrijević izrazio je danas zahvalnost Kancelariji OEBS za demokratske institucije i ljudska prava (OEBS/ODIHR) što se uključila u praćenje izbora za predsednika Srbije. Dimitrijević je u saopštenju… »
RIK pozdravio učešće OEBS-a u praćenju izbora u Srbiji
RTS 23.03.2017
Republička izborna komisija zahvalila je Kancelariji OEBS za demokratske institucije i ljudska prava (ODIHR) što se odazvala njenom pozivu i uključila u praćenje aktuelnih izbora za predsednika Republike. U zvaničnim kontaktima prepoznat je obostrani… »
OEBS će pratiti predsedničke izbore
N1 Info 23.03.2017
Predsednik Republičke izborne komisije Vladimir Dimitrijević izrazio je danas zahvalnost Kancelariji OEBS za demokratske institucije i ljudska prava (OEBS/ODIHR) što se odazvala pozivu RIK i uključila u praćenje izbora za predsednika Republike. U… »
Vesti dana »

RHMZ upozorava na jake pljuskove, grad i olujni vetar širom Srbije uz najavu osveženja krajem septembra
Naslovi.ai pre 32 minutajoš 38 povezanih

Poljoprivrednici najavili protest zbog neispunjenih zahteva: Traže pomoć države i niže cene goriva
Serbian News Media pre 1 satjoš 10 povezanih

Jumko i Komrad platili 120.000 za prevoz radnika na skup naprednjaka u Vranjskoj Banji
Vranje news pre 5 satijoš 8 povezanih

Pešić od 30. septembra više neće biti selektor košarkaške reprezentacije Srbije
Morava info pre 1 satjoš 21 povezana