Povezane vesti
Bez vode sutra delovi Savskog venca i Palilule, oprez i pri parkiranju u Bežanijskoj ulici
Blic 02.04.2017
Zbog ispiranja vodovodne mreže na opštini Savski venac i Paliluli potrošači pojedinih ulica biće sutra bez vode, dok počinje i čišćenje slivnika na trasi Beogradskog maratona. Stanari ulica između Brankovog mosta i Starog mosta (Karađorđeva… »
Čišćenje slivnika u Zemunu na trasi Beogradskog maratona
Studio B 02.04.2017
Ekipe „Beogradske kanalizacije”, u okviru čišćenja kanalizacione mreže pred predstojeći Beogradski maraton, čistiće slivnike na teritoriji opštine Zemun, najavljeno je iz JKP „Beogradski vodovod i kanalizacija”. Kako se navodi, ti radovi… »
Ispiranje vodovodne mreže na opštini Savski venac
Studio B 02.04.2017
Ekipe „Beogradskog vodovoda i kanalizacije” izvodiće planirane radove na ispiranju vodovodne mreže na opštini Savski venac od ponedeljka, 3. aprila, do petka, 7. aprila. Zbog svega navednog doći će do povremenih prekida u snabdevanju i umanjenog… »
Vesti dana »

VIDEO: Neposredno pre upotrebe zvučnog topa policajci užurbano odlaze sa lokacije
Radio 021 pre 1 satjoš 53 povezane

(VIDEO) Snimak dronom okupljenih na Novom Beogradu: Nepregledna, kilometarska kolona ljudi
N1 Info pre 4 satijoš 9 povezanih

Vasiljević: Veći deo protesta protekao mirno, pripadnici MUP-a nisu upotrebljavali nikakva sredstva prinude
RTS pre 2 satajoš 26 povezanih

U požaru u diskoteci u Kočanima u Severnoj Makedoniji više od 50 mrtvih, preko 150 povređenih, uhapšeni organizatori koncerta
RTV pre 35 minutajoš 186 povezanih

Zna se ko igra najbolji basket - Milivojević doneo zlato Srbiji na Kupu šampiona!
B92 pre 35 minutajoš 22 povezane