Povezane vesti

(Anketa) maratonci u helankama: Ko je bolji frajer, Mali ili Šapić?

(Anketa) maratonci u helankama: Ko je bolji frajer, Mali ili Šapić?

Kurir 22.04.2017
Na današnjem jubilarnom 30. beogradskom maratonu trčalo je puno puno poznatih ličnosti iz sveta sporta, glume, zabave, politike... Između gradonačelnika Siniše Malog i predsednika SO Novi Beograd Aleksandra Šapića razvio se i rivalitet na Tviteru… »
Šapić brži od malog u polumaratonu: Evo šta je na Tviteru poručio gradonačelniku posle pobede!

Šapić brži od malog u polumaratonu: Evo šta je na Tviteru poručio gradonačelniku posle pobede!

Kurir 22.04.2017
BEOGRAD - Nekada najbolji vaterpolista na svetu Aleksandar Šapić, aktuelni predsednik opštine Novi Beograd, popravio je danas lični rekord u polumaratonskoj trci. Plumaraton istrčan. Zadatak ispunjen. Čestitam svim Beograđanima na podršci, a… »
Šapić: Oborio sam svoj lični rekord, a pobedio sam i gradonačelnika

Šapić: Oborio sam svoj lični rekord, a pobedio sam i gradonačelnika

Blic 22.04.2017
Aleksandar Šapić, prvi čovek opštine Novi Beograd, pretrčao je 21 kilometar za 1:41.43. - Ovo mi je sedmo učešće na maratonu. Valjda su vremenski uslovi bili toliko dobri da sam uspeo da oborim svoj lični rekord - rekao je Šapić. On se osvrnuo… »
Aleksandar Šapić izazvao Malog: "Siniša, spavaš li mirno pred naš prvi obračun?"

Aleksandar Šapić izazvao Malog: "Siniša, spavaš li mirno pred naš prvi obračun?"

Blic 21.04.2017
Protivničke varnice, uoči sutrašnjeg Beogradskog maratona, već su počele da izbijaju među takmičarima, naročito u jednom paru takmaca - predsednik opštine Novi Beograd Aleksandar Šapić protiv gradonačelnika Beograda Siniše Malog. U… »

Vesti dana »