Povezane vesti
Tramp: Neophodne velike reforme UN
Slobodna Evropa 24.04.2017
Američki predsednik Donald Tramp ocenio je danas da su u UN potrebne "velike reforme" kritikujući poziciju svetske organizacije tokom kriza u Siriji i sa Severnom Korejom. Tramp se danas u Beloj kući sastao sa ambasadorima zemalja članica Saveta… »
Tramp: SB UN mora biti spreman za nove sankcije Pjongjangu
Telegraf 24.04.2017
On je naglasio da je Severna Koreja "veliki svetski problem" koji je potrebno "konačno rešiti" Savet bezbednosti Ujedinjenih nacija mora biti spreman da uvede nove sankcije Severnoj Koreji usled eskalacije tenzija zbog raketnih i nuklearnih programa te… »
Vesti dana »

Toliko o zvučnom topu: Reporter N1 bio na licu mesta i nije ništa čuo - "Pre će biti da je došlo do tuče"
Kurir pre 29 minutajoš 56 povezanih

Snimak Novog Beograda iz drona dok se sliva masa ljudi ka centru: Traktori, trobojke i pune ulice VIDEO
Nova pre 5 satijoš 9 povezanih

Dr Slavica Plavšić tvrdi: Nije policija bežala neposredno pre zvučnog topa, to su bili bajkeri i moj drug je bio među njima
Nova pre 1 satjoš 27 povezanih

Požar u diskoteci u Severnoj Makedoniji, najmanje 59 mrtvih i više od 150 povređenih
Insajder pre 59 minutajoš 212 povezane

Vučić: Rok za formiranje Vlade Srbije 18. april ili izbori verovatno 8. juna
Euronews pre 59 minutajoš 30 povezanih