Povezane vesti

Amerikanac priznao surovu istinu: Rusi su nas matirali, na tabli imaju sve figure, a mi pešaka i topa!

Amerikanac priznao surovu istinu: Rusi su nas matirali, na tabli imaju sve figure, a mi pešaka i topa!

Pravda 05.05.2017
Rusija je na Arktiku dala Americi "šah-mat" - Rusi na tabli imaju sve figure, a SAD samo pešaka i topa, tvrdi načelnik Obalske straže SAD Pol Zukunft. "Ako uzmemo za primer ledolomce, koji mogu obezbediti pristup morskim putevima kako za trgovačke… »
Ameri se žale: Rusi nas matiraju na Arktiku

Ameri se žale: Rusi nas matiraju na Arktiku

Vesti online 05.05.2017
Ukoliko se nadmetanje za Arktik uporedi sa partijom šaha, onda Rusija sada na tabli ima sve figure, a Sjedinjene Američke Države samo piona i, možda, topa, izjavio je komandant obalske straže SAD Pol Zakanft za "Forin polisi". Istovremeno, on je… »
Amerikanac priznao: Rusi su nas matirali na Arktiku, na tabli imaju sve figure, a mi pešaka i topa

Amerikanac priznao: Rusi su nas matirali na Arktiku, na tabli imaju sve figure, a mi pešaka i topa

Kurir 05.05.2017
Rusija je na Arktiku dala Americi "šah-mat" - Rusi na tabli imaju sve figure, a SAD samo pešaka i topa, tvrdi načelnik Obalske straže SAD Pol Zukunft. "Ako uzmemo za primer ledolomce, koji mogu obezbediti pristup morskim putevima kako za trgovačke… »
Šef obalske straže SAD upozorava: Rusija je zauzela Arktik, kasnimo čitavu generaciju!

Šef obalske straže SAD upozorava: Rusija je zauzela Arktik, kasnimo čitavu generaciju!

Vesti online 05.05.2017
Komandat obalske straže SAD Pol Zukunft, objavio je obaveštenje da je Rusija daleko odmakla u istraživanju i zauzimanju Arktiku u odnosu na Vašington. Sada, kad se zbog globalnog zagrevanja led topi, otvara se prostor i za druge geopolitičke rivale… »

Vesti dana »