Povezane vesti
Tramp planira da brzo imenuje Komijevog naslednika u FBI
Glas Amerike 13.05.2017
Američki predsednik Donald Tramp izjavio je da će brzo nominovati novog direktora Federalnog istražnog biroa, pošto je ranije ove nedelje izazvao lavinu reakcija kada je otpustio čoveka na čelu agencije, koja vodi istragu moguće povezanosti između… »
Jedanaest kandidata za novog direktora FBI-ja
RTS 13.05.2017
Američki predsednik Donald Tramp izjavio je da želi da brzo imenuje novog direktora FBI-ja umesto dosadašnjeg Džejmsa Komija, koga je smenio ove nedelje, a već su počeli razgovori sa kandidatima za tu funkciju kojih ima 11. Tramp je novinarima koji… »
Ujedinitelj: Tramp je ove tri zemlje odabrao za svoju prvu državnu posetu, a to ima i važnu simboliku
Blic 13.05.2017
Američki predsednik Donald Tramp krenuće idućeg petka na svoje prvo putovanje izvan zemlje kao predsednik SAD, pri čemu će posetiti Saudijsku Arabiju, Izrael i Italiju u pokušaju da udruži muslimane, Jevreje i hrišćane u naporima protiv… »
Vesti dana »

Završena sednica Skupštine Srbije bez opozicije, EU zabrinuta zbog nasilja
BBC News pre 4 satijoš 1 povezana

Izveštaj Ekspertske grupe Univerziteta o dokumentaciji za nadstrešnicu: Ili nije objavljena ili je nema
Insajder pre 5 satijoš 1 povezana

Brnabić: Sutra glasanje o Zakonu o visokom obrazovanju i ispunjenje 4. zahteva
Blic pre 7 satijoš 1 povezana

Duraković o potpisivanju ukaza: Dodik večeras izveo državni udar, de fakto otcepio entitet Republika Srpska
Danas pre 4 satijoš 3 povezane

Tramp odobrio jednomesečno izuzeće od carina za američke proizvođače automobila iz Meksika i Kanade
Blic pre 5 satijoš 2 povezane