Povezane vesti

Svetske agencije: Prva žena i prva gej osoba na čelu Vlade Srbije i na Balkanu

Svetske agencije: Prva žena i prva gej osoba na čelu Vlade Srbije i na Balkanu

Telegraf 15.06.2017
AFP navodi da je Ana Brnabić prva otvoreno gej osoba na poziciji premijera na konzervativnom Balkanu. Svetske agencije prenele su pod oznakom „Hitno“ da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić imenovao ministarku Anu Brnabić za premijerku Srbije i… »
Reakcije na predlog mandatara Marković: Brnabić nije moj premijer; Dačić: Bio sam predsednik Vlade, cilj je veće učešće…

Reakcije na predlog mandatara Marković: Brnabić nije moj premijer; Dačić: Bio sam predsednik Vlade, cilj je veće učešće…

Večernje novosti 15.06.2017
Zorana Mihajlović i Branko Ružić ocenili su da je izbor Ane Brnabić dobar potez. LGBT: Vučić ispisao novu stranicu srpske demokratije. Marković i Obradović kritikovali izbor mandatara. POTP REDSEDNICA Vlade Srbije Zorana Mihajlović ocenila je… »
Reagovanja povodom imenovanja Ane Brnabić za mandatara

Reagovanja povodom imenovanja Ane Brnabić za mandatara

RTS 15.06.2017
Potpredsednica Vlade Srbije Zorana Mihajlović pozdravila je imenovanje Ane Brnabić za mandatara. Lider SPS-a Ivica Dačić, koji je, prema pisanju medija, do samog kraja bio u najužem izboru, u prvoj izjavi kaže da nije razočaran i da se nije ni… »
Ružić (SPS): Državnički potez predlog da Ana Brnabić bude premijer

Ružić (SPS): Državnički potez predlog da Ana Brnabić bude premijer

Beta 15.06.2017
Potpredsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Branko Ružić izjavio je danas da predlog predsednika Republike Aleksandra Vučića da mandatar za sastav nove Vlade bude ministarka državne uprave i lokalne samouprave Ana Brnabić, predstavlja duboko… »
Prve reakcije: Vučićev izbor u najboljem interesu Srbije

Prve reakcije: Vučićev izbor u najboljem interesu Srbije

Vesti online 15.06.2017
Potpredsednica Vlade Srbije Zorana Mihajlović ocenila je da je izbor predsednika Srbije Aleksandra Vučića da za mandatara Vlade predloži Anu Brnabić u najboljem interesu Srbije i izrazila uverenje da će Brnabić Srbiju voditi putem saradnje sa… »

Vesti dana »