Povezane vesti

Pukla tikva: Vujošević tužio Partizan!

Pukla tikva: Vujošević tužio Partizan!

Sportal blic 11.08.2017
Nekadašnji trener Partizana Duško Vujošević rešio je da tuži bivši klub zbog dugovanja prema njemu. Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija Duško Vujošević Vujošević, sada selektor Bosne i Hercegovine, u nekoliko navrata je putem medija… »
Vujošević o tužbi Partizanu: Ne interesuju me navijači koji mi zameraju

Vujošević o tužbi Partizanu: Ne interesuju me navijači koji mi zameraju

Sportal blic 11.08.2017
Duško Vujošević tužio Partizan. Vest koja je obeležila petak popodne i izazvala različite reakcije posebno kod navijača crno-belih, a trofejni stručnjak za Blicsport priča o svom viđenju. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Duško Vujošević… »
Duško Vujošević tužio Partizan

Duško Vujošević tužio Partizan

Al Jazeera 11.08.2017
'Crno-beli' isplatili samo prvu od pet dogovorenih godišnjih rata. Najtrofejniji trener u historiji košarkaškog kluba Partizan i trenutni izbornik reprezentacije BiH Duško Vujošević tužio je “crno-bele“ zbog neisplaćenih dugovanja, potvrđeno… »
Duško Vujošević tužio Partizan!

Duško Vujošević tužio Partizan!

Sportske.net 11.08.2017
Trener zbog potraživanja dve rate tužio svoj nekadašnji klub, sledi arbitraža. Košarkaški trener Duško Vujošević tužio je svoj bivši klub Partizan za zaostala dugovanja, tako da će ovaj slučaj završiti pred sudu za košarkašku arbitražu… »
Duško Vujošević tužio Partizan

Duško Vujošević tužio Partizan

Mondo 11.08.2017
Najtrofejniji trener u istoriji KK Partizan Duško Vujošević tužio klub zahtevajući isplatu dela dugovanja. Foto: MN Press U Humsku je stigla (ne)očekivana tužba. Potpisana imenom: Duško Vujošević. Partizan je ostao dužan treneru koji je... pa… »
Vujošević tužio Partizan

Vujošević tužio Partizan

Vesti online 11.08.2017
Bivši trener Partizana, a sada selektor Bosne i Hercegovine, Duško Vujošević tužio je klub zbog nepoštovanja ranijeg dogovora kada su u pitanju dugovanja koja crno-beli imaju prema njemu. S obzirom na to da je Partizan Vujoševiću ispaltio samo… »

Vesti dana »