Povezane vesti

Emocije protiv profesionalizma: Mađari naslovnom stranom ‘upozorili’ partizanovce u svojim redovima (foto)

Emocije protiv profesionalizma: Mađari naslovnom stranom ‘upozorili’ partizanovce u svojim redovima (foto)

Hot sport 17.08.2017
Crno-beli trio u redovima Videotona biće večeras ‘između dve vatre’. Marko Nikolić juče se prvi put vratio u Humsku posle junskog odlaska i bio je iskren, ‘radiće’ ga emocije u večerašnjem okršaju protiv Partizana od 21 sat na praznom… »
Nikolić: Emocije su prisutne, šteta što će stadion biti prazan

Nikolić: Emocije su prisutne, šteta što će stadion biti prazan

Večernje novosti 16.08.2017
Lagao bih kada bih rekao da nisu tu, to niko ne može da nam oduzme ni da procenjuje koliko mi koji smo u Mađarskoj volimo Partizan - rekao je trener Videotona. VOLIMO Partizan, ali posao je posao. Pre nepuna tri meseca Marko Nikolić je sa saradnicima i… »
Emotivno: Nikolić se vratio u Humsku kao trener Videotona: Partizan je moja kuća, to ne može niko da nam oduzme

Emotivno: Nikolić se vratio u Humsku kao trener Videotona: Partizan je moja kuća, to ne može niko da nam oduzme

Sportal blic 16.08.2017
Trener fudbalera Videotona Marko Nikolić rekao je da su emocije prema Partizanu prisutne, ali da predstojećem dvomeču plej-ofa za Ligu Evrope mora se pristupi maksimalno profesionalno. Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija Marko Nikolić -… »

Vesti dana »