Povezane vesti

LUKASOVA ISPOVEST! O Sonji, Ani Sević, Branislavi! PEVAČ OTKRIVA SVE!

LUKASOVA ISPOVEST! O Sonji, Ani Sević, Branislavi! PEVAČ OTKRIVA SVE!

Svet & Skandal 18.08.2017
Aca Lukas odlučio je da prekine ćutanje i za Blic ispriča svoju stranu priče o razvodu, preljubama i svemu što intrigira javnost poslednja dva meseca kad je on u pitanju. Što se tiče afere sa Anom Sević, Lukas je rekao: “Kategorički tvrdim da… »
Ispovest ace lukasa: U poslednjem intervjuu o privatnom životu otkrio sve o razvodu, pa priznao koja žena mu je najveća…

Ispovest ace lukasa: U poslednjem intervjuu o privatnom životu otkrio sve o razvodu, pa priznao koja žena mu je najveća…

Kurir 18.08.2017
"Ovo će biti moj poslednji intervju koji se tiče privatnog života, i posle njega nećete čuti ništa osim muzike i koncerata. Svašta se pisalo, ja sam se uglavnom smejao. Sve je krenulo od mog rastanka sa Sonjom, i to je napravilo medijsku pompu… »
Ekskluzivna ispovest ace lukasa: Folker otkrio sve detalje razvoda i zbog koje žene je napravio najveću grešku u životu

Ekskluzivna ispovest ace lukasa: Folker otkrio sve detalje razvoda i zbog koje žene je napravio najveću grešku u životu

Blic 18.08.2017
"Sonja i ja smo se složili da nema pomirenja, a nema ni muljanja, niko nije ljut. A ko pati, a ko je srećan? Ja patim, naravno, da li ona pati, ne znam", kaže Aca Lukas u svojoj ispovesti. Popularni pevač Aca Lukas, posle svih spekulacija u javnosti… »
Iskrena ispovest Ace Lukasa: Volim Sonju, ali pomirenja nema!

Iskrena ispovest Ace Lukasa: Volim Sonju, ali pomirenja nema!

Svet plus 18.08.2017
Aca Lukas poslednjih meseci glavna je tema medija, zbog razvoda od svoje supruge Sonje Vuksanović, ali i zbog veze sa Branislavom Pašalijom i navodne avanture sa Anom Sević. Iako se do sada nije oglašavao povodom skandaloznih naslova koji su ga… »

Vesti dana »