Povezane vesti
Cucić: Oko 700 dece migranata od 1. septembra kreće u školu
Danas 23.08.2017
Za razliku od prethodnih godina situacija na migrantskoj ruti je mirna i stabilna. Oko 700 dece migranata koji borave u Srbiji od 1. septembra biće uključena u sistem obrazovanja, rekao komesar za izbeglice Vladimir Cucić. Cucić je gostujući u Dnevniku… »
Migranati kreću u srpske škole: Od septembra i oni u školskim klupama
Pravda 23.08.2017
Za razliku od prethodnih godina situacija na migrantskoj ruti je mirna i stabilna. Oko 700 dece migranata koji borave u Srbiji od 1. septembra biće uključena u sistem obrazovanja, rekao komesar za izbeglice Vladimir Cucić. Migracije su konačno ušle u… »
Cucić: Od septembra oko 700 dece migranata kreće u škole u Srbiji
Blic 23.08.2017
Komesar za izbeglice i migracije Vladimir Cucić izjavio je danas da će od 1. septembra u škole krenuti oko 700 dece migranata zajedno sa vršnjacima iz Srbije, i dodao da će njihova najveća koncetracija biti u beogradskoj opštini Palilula i u Šidu. "Dobro… »
Vesti dana »

UŽIVO Protest u Novom Sadu: Građani obišli policiju u Pap Pavla, vratili se ispred suda
Radio 021 pre 36 minutajoš 31 povezana

Veliki protestni skup građana sinoć održan u Valjevu; zadržano 15 osoba
ObjektiVa pre 6 satijoš 59 povezanih

Selektor kadetske reprezentacije Srbije Stevan Mijović: Mnogo više smo želeli da osvojimo zlato od bilo koje ekipe na prvenstvu
Dnevnik pre 2 satajoš 32 povezane

Sastanak Putina i Trampa na Aljasci: pregovori o Ukrajini, pismo Melanije Tramp i pripreme za sastanak u Vašingtonu
Naslovi.ai pre 1 minutjoš 207 povezanih

Upozorenja RHMZ-a na intenzivne pljuskove sa grmljavinom i gradom u zapadnoj Srbiji i Vojvodini
Naslovi.ai pre 5 satijoš 45 povezanih