Povezane vesti
Linta: Srbi nisu piromani, treba da reaguje EU
RTS 24.08.2017
Predsednik Saveza Srba iz regiona Miodrag Linta apelovao je na Evropsku uniju da pošalje poruku hrvatskim vlastima da je neprihvatljivo da se tragedija koju su izazvali požari koristi u javnosti kako bi se Srbi ponovo proglasili dežurnim krivcima i… »
Linta:Srbi nisu piromani, da reaguje EU
Studio B 24.08.2017
Predsednik Saveza Srba iz regiona Miodrag Linta apelovao je danas na Evropsku uniju da pošalje poruku hrvatskim vlastima da je neprihvatljivo da se tragedija koju su izazvali požari koristi u javnosti kako bi se Srbi ponovo proglasili dežurnim krivcima i… »
Vesti dana »

Nova dokumentarna serija "Kultura Srba u Hrvatskoj" od 16. septembra na RTS: Scenaristkinja Nataša Drakulić o tome kako je identitet opstajao uprkos vremenu i okolnostima
Blic pre 58 minutajoš 1 povezana

"Ubica se sa puškom približio na 200 metara": Atentat na Čarlija Kirka mogao biti izbegnut: "Ovo je bočni udar na Trampa"
Blic pre 23 minutajoš 3 povezane