Povezane vesti

Orban: Mađarska neće promeniti stav o migrantima

Orban: Mađarska neće promeniti stav o migrantima

Radio 021 08.09.2017
Mađarska neće promeniti svoj stav u vezi sa imigracijom nakon što je najviši sud EU odbacio žalbe Mađarske i Slovačke na migrantske kvote, rekao je premijer Viktor Orban. - Moramo uzeti u obzir tu odluku pošto ne možemo da narušavamo temelje EU… »
Mađarska neće promeniti stav prema imigrantima

Mađarska neće promeniti stav prema imigrantima

RTV 08.09.2017
BUDIMPEŠTA - Mađarska neće promeniti svoj stav o imigraciji nakon što je Evropski sud pravde odbacio tužbu Mađarske i Slovačke u vezi sa obaveznim kvotama EU za raspodelu migranata, poručio je danas mađarski premijer Viktor Orban. Orban je… »
Orban: Mađarska neće promeniti svoj stav u vezi sa migrantima

Orban: Mađarska neće promeniti svoj stav u vezi sa migrantima

Blic 08.09.2017
Mađarska neće promeniti svoj stav u vezi sa imigracijom nakon što je najviši sud EU odbacio žalbe Mađarske i Slovačke na migrantske kvote, rekao je danas premijer Viktor Orban. - Moramo uzeti u obzir tu odluku pošto ne možemo da narušavamo… »

Vesti dana »