Povezane vesti
Vlada Srbije izdvaja 5,5 miliona evra za pomoć Republici Srpskoj
Radio 021 11.09.2017
Vlada Srbije izdvojila je oko 660 miliona dinara (oko 5,5 miliona evra) jednokratne finansijske pomoći Republici Srpskoj, objavljeno je u novom Službenom glasniku. Kako se navodi u rešenju koje je 7. septembra donela Vlada Srbije, iz tekuće budžetske… »
Vlada Srbije izdvojila 660 miliona dinara jednokratne pomoći Republici Srpskoj
Blic 11.09.2017
Vlada Srbije izdvojila je oko 660 miliona dinara jednokratne finansijske pomoći Republici Srpskoj, objavljeno je u novom Službenom glasniku. Kako se navodi u rešenju koje je 7. septembra donela Vlada Srbije, iz tekuće budžetske rezerve izdvaja se… »
Za svečano otvaranje Muzeja savremene umetnosti 30 miliona dinara
Novi magazin 11.09.2017
Vlada Srbije je iz tekuće budžetske rezerve izdvojila nešto više od 30 miliona dinara za organizovanje svečanosti povodom otvaranja rekonstruisane zgrade Muzeja savremene umetnosti u Beogradu, objavljeno je u poslednjem Službenom glasniku. Rešenje… »
Vesti dana »

Incident na Trgu Nikole Pašića: Grupa muškaraca pretukla mladića (VIDEO)
NIN pre 54 minutajoš 93 povezane

"Nadamo se da će sve proći bez incidenata": Student Miloš Pavlović iz Pionirskog parka objavio da sa kolegama u kampu igra šah (video)
Blic pre 29 minutajoš 130 povezanih

Francuski mediji: Istorijski skup u Beogradu, više od 100.000 ljudi u borbi protiv korpucije
Beta pre 1 satjoš 33 povezane

Nišlije organizovale demonstracije podrške studentskom protestu u Beogradu
N1 Info pre 1 satjoš 63 povezane