Povezane vesti
Protest prosvetara u Beogradu: Hitno veće plate za 25 odsto
Slobodna Evropa 28.09.2017
Zaposleni u prosveti i javnim delatnostima zatražili su danas na protestu u Beogradu hitno povlačenje Zakona o zaposlenima u javnim službama i povećanje plata u obrazovanju za 25 odsto. Okupljeni pred zgradom Vlade Srbije, uz sindikalne zastave i poruku… »
Sindikati na protestu tražili povlačenje nacrta zakona o zaposlenima u javnim službama
Beta video 28.09.2017
BEOGRAD - Članovi nekoliko sindikata obrazovanja i zdravstva zatražili su danas na protestu ispred Vlade Srbije, da Nacrt zakona o zaposlenima u javnim službama bude povučen jer smatraju da je diskriminatoran po sve zaposlene u tim delatnostima. Protest… »
Vesti dana »

Počeo istorijski sastanak Trampa i Putina: Rukovanje na pisti, pa pregovori o Ukrajini
Danas pre 3 satajoš 10 povezanih

"Imamo napredak, zovem Zelenskog: I NATO!" Tramp i Putin otkrili detalje posle istorijskog sastanka, jedna rečenica ruskog "cara" je sve iznenadila: Evo šta sledi, pomenut i Zelenski
Blic pre 2 satajoš 10 povezanih

Putin i Tramp nastavili razgovore nakon prve, dvoipočasovne runde pregovora
Beta pre 2 satajoš 9 povezanih

Treći dan protesta širom Srbije (VIDEO, FOTO): Policija bacila suzavce, u Nemanjinoj zapaljeni kontejneri, u Nišu sukobi, policija evakuisala Karleušu iz Loznice
Danas pre 1 satjoš 4 povezane

Dačić: I večeras narušavan javni red i mir, povređeno šest policajaca, privedeno 38 lica
Euronews pre 1 satjoš 4 povezane