Povezane vesti
"Smrt čoveka na Balkanu" od sutra u pozorištu
Blic 11.10.2017
Najnagrađivaniji film Miroslava Momčilovića "Smrt čoveka na Balkanu", sutra će ( 20 sati) prvi put u Srbiji, imati i pozorišnu verziju i to u Narodnom pozorištu u Kikindi. Predstava se igra na maloj sceni, pa karata za premijeru više nema, a za subotu su… »
"Smrt čoveka na Balkanu" nakon filma i na sceni
Danas 11.10.2017
Novu sezonu ansambl Narodnog pozorišta Kikinda otvorio je prošle nedelje, a sutra uveče je na programu prva premijera - "Smrt čoveka na Balkanu" po tekstu i u režiji Miroslava Momčilovića. Pre pet godina Momčilović je snimio istoimeni film, a do sada je… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza za Srbiju: sunčano i toplo sa temperaturama do 34 stepena, jak vetar u noći ka suboti
Naslovi.ai pre 2 minutajoš 25 povezanih

Legendarni trener posle neslavnog oproštaja: „Članovi stručnog štaba gledali Srbiju protiv Turske i pitali se koji je to sport“
Nova pre 16 minutajoš 28 povezanih