Povezane vesti

Nastavlja se LŠ - U utorak sedam timova već može da obezbedi osminu finala

Nastavlja se LŠ - U utorak sedam timova već može da obezbedi osminu finala

Sportske.net 30.10.2017
Utakmice prve četiri grupe Lige šampiona igraće se sutra, a prolaz u osmunu finala tog dana pokušaće da ostvari sedam fudbalskih klubova. Šansu da prodju u narednu rundu već posle četvrtog kola grupne faze imaće Mančester junajted, Bazel, Pari… »
LŠ: Srbi kroje A grupu, Junajted, PSŽ i Barselona pred prolazom

LŠ: Srbi kroje A grupu, Junajted, PSŽ i Barselona pred prolazom

Večernje novosti 30.10.2017
Junajted sa Matićem dočekuje Benfiku za koju igraju Živković, Fejsa i Svilar. Barselona gostuje kod Zdjelara, Đurđevića i Vukovića u Pireju. Sutrašnjim utakmicama Lige šampiona počinje drugi krug i polako se stvara rasplet u grupama, a prvi… »
Liga šampiona: Počinje rasplet

Liga šampiona: Počinje rasplet

Mondo 30.10.2017
U utorak i sredu igraju se utakmice 4. kola, posle kojih će moći da se nasluti ko će u šesnaestinu finala. Mančester junajted, Pari Sen Žermen i Barselona u utorak imaju prvu priliku da "overe" plasman u šesnaestinu finala Lige šampiona, dok će u… »

Vesti dana »