Povezane vesti

Sasvim lično: Borjan: O događajima iz moje karijere mogla bi knjiga da se napiše

Sasvim lično: Borjan: O događajima iz moje karijere mogla bi knjiga da se napiše

Sportal blic 12.11.2017
Čelnici Crvene zvezde su napravili jedan od najboljih poteza u letnjem prelaznom roku kada su angažovali Milana Borjana. Čuvar mreže crveno-belih neizostavan je član prve postave i jedan od najzaslužnijih što je odbrana srpskog vicešampiona… »
Borjan otkrio kada je zaplakao zbog Zvezde

Borjan otkrio kada je zaplakao zbog Zvezde

Vesti online 12.11.2017
Zvezdin čuvar mreže Milan Borjan otkrio je kada ga njegovi saigrači na terenu najlakše iznerviraju, zašto je Vujadinu Saviću najlakše proturiti loptu kroz noge na treningu, sa kojom ekipom bi sigurno pobedio na malom fudbalu…. 1. Koja utakmica… »
Borjan: Nažalost, pamtiću gol protiv Arsenala

Borjan: Nažalost, pamtiću gol protiv Arsenala

Mondo 12.11.2017
Golman Crvene zvezde odgovarao za klupski sajt u rubrici "Sasvim lično...". Foto: MN Press Pogodak koji je izuzetno vešto, ali i uz mnogo sreće, postigao Olivije Žiru protiv Crvene zvezde nedavno u Beogradu večno će biti u sećanju Milanu Borjanu… »
Borjan: Iz onoga što sam proživeo u karijeri može knjiga da se napiše

Borjan: Iz onoga što sam proživeo u karijeri može knjiga da se napiše

Mozzart sport 12.11.2017
Čuvar mreže crveno-belih otkriva kojem je saigraču u Crvenoj zvezdi najlakše proturiti loptu kroz noge, koje bi saigrače pozvao u tim na malom fudbalu, kao i zbog čega bi deca trebalo da krenu njegovim golmanskim putem? Golman Crvene zvezde Milan… »
Borjan otkrio koji gol mu je najteže pao

Borjan otkrio koji gol mu je najteže pao

Sportske.net 12.11.2017
Ako je za utehu, primio ga je od čoveka koji je nedavno nagrađen zbog lepote jednog od svojih prethodnih golova. Odgovarajući na pitanju u okviru Zvezdine rubrike "Sasvim lično..." golman crveno-belih Milan Borjan otkrio je koji gol će pamtiti do… »

Vesti dana »