Povezane vesti

"Daću ti sve, samo traži": Sloba izgladio odnose sa Kijom, na iznenađenje svih

"Daću ti sve, samo traži": Sloba izgladio odnose sa Kijom, na iznenađenje svih

Blic 19.11.2017
Iako su se prvobitno svađali, supružnici su rešili da imaju dobar odnos, dok se Slobina ljubavnica Luna Đogani ne snalazi najbolje u ovom ljubavnom trouglu. Kija Kockar juče je ušla u rijaliti "Zadruga" i odmah napravila haos! Kako je Luna pokazala… »
Haos u najavi Ovako su Sloba i Luna reagovali kada je u "Zadrugu" ušla Kija (video)

Haos u najavi Ovako su Sloba i Luna reagovali kada je u "Zadrugu" ušla Kija (video)

Večernje novosti 19.11.2017
Kija Kockar ušla u "Zadrugu" i ravnopravno će se takmičiti za osvajanje glavne novčane nagrade. Kija Kockar ušla u "Zadrugu" i ravnopravno će se takmičiti za osvajanje glavne novčane nagrade. Pred sam njen ulazak, na imanju se čula Slobina pesma… »
Pobesnela kad je videla slobinu suprugu u rijalitiju: Luna Đogani: Nikad ne bih dozvolila sebi da se blamiram ovako kao Kija!

Pobesnela kad je videla slobinu suprugu u rijalitiju: Luna Đogani: Nikad ne bih dozvolila sebi da se blamiram ovako kao Kija!

Blic 18.11.2017
- U šoku sam, majke mi! Dno dna - bila je prva reakcija Anabeline ćerke kada je u "Zadruzi" ugledala Kiju Kockar, koja će od danas biti ravnopravni takmičar. - Nikad ne bih dozvolila sebi da se blamiram ovako kao Kija, ulazi ovde posle svega... U… »

Vesti dana »