Povezane vesti

Isključeni fudbaler Rada: Pitaš zašto, dobiješ crveni

Isključeni fudbaler Rada: Pitaš zašto, dobiješ crveni

Večernje novosti 19.11.2017
Da li je bio penal za Zvezdu, nije moje da pričam, ali ja mogu da kažem ono što je moje. Pitao sam sudiju "zašto penal", a on mi je pokazao crveni karton – kaže Srđan Ajković. RAD se borio koliko je mogao protiv Crvene zvezde, od 18. minuta igrao… »
I dalje je u šoku: Evo šta je vezista Rada rekao sudiji, pa je dobio direktan crveni karton!

I dalje je u šoku: Evo šta je vezista Rada rekao sudiji, pa je dobio direktan crveni karton!

Hot sport 19.11.2017
Ako mu je verovati na reč, onda je krajnje čudna odluka arbitra Petra Pipera da mu dodeli direktan crveni karton. Pre samo četiri dana u meču protiv Borca na startu meča videli smo direktan crveni karton za Čačane zbog prigovora, a juče smo u… »
Kad bi srpske sudije isključivale za svaku psovku, na svakom meču bi morali da pokažu po nekoliko crvenih kartona...

Kad bi srpske sudije isključivale za svaku psovku, na svakom meču bi morali da pokažu po nekoliko crvenih kartona...

Sportski žurnal 19.11.2017
Crvena zvezda je na svom terenu savladala Rad 6:1, jedan od ključnih detalja penal i isključenje Srđana Ajkovića u 18. minutu. Sudija Petar Piper dao je Aleksandru Lutovcu žuti karton, a onda je pokazao direktan crveni Srđanu Ajkoviću zbog… »
Ajković posle isključenja na meču sa Zvezdom: Pitao sam arbitra zbog čega je dosudio penal, a čovek mi je dao direktan…

Ajković posle isključenja na meču sa Zvezdom: Pitao sam arbitra zbog čega je dosudio penal, a čovek mi je dao direktan…

Sportski žurnal 19.11.2017
Crvena zvezda je na svom terenu savladala Rad 6:1, jedan od ključnih detalja penal i isključenje Srđana Ajkovića u 18. minutu. Srđan Ajković, ofanzivac Rada, neposredno posle odluke Petra Pipera da dosudi jedanaesterac za Crvenu zvezdu dobio je… »
Ajković: "Pitao sam zašto penal i dobio direktan crveni. Strašno!"

Ajković: "Pitao sam zašto penal i dobio direktan crveni. Strašno!"

Sportske.net 19.11.2017
Vezisti Rada nije jasno zašto je dobio crveni karton protiv Crvene zvezde. Rad je popio šest komada od Crvene zvezde i u takvim okolnostima se teško priča o bilo čemu drugom, ali onim malobrojnim pristalicama kluba sa Banjice i ljubiteljima fudbala… »

Vesti dana »