Povezane vesti

Opozicija protestuje zbog hitne sednice; Gojković: Da nisam sazvala sednicu, posledice po državu

Opozicija protestuje zbog hitne sednice; Gojković: Da nisam sazvala sednicu, posledice po državu

Radio 021 23.11.2017
Poslanici opozicije kritikovali su predsednicu Skupštine Srbije Maju Gojković jer je sednicu zakazala "svega 24 sata i jedan minut" pre njenog početka, zbog čega nisu mogli da podnesu predloge za dopunu dnevnog reda, a poslanici "Dosta je bilo" su… »
Gojković: Da nisam sazvala sednicu, posledice po državu

Gojković: Da nisam sazvala sednicu, posledice po državu

N1 Info 23.11.2017
Poslanici opozicije su kritikovali predsednicu Skupštine Srbije Maju Gojković jer je sednicu zakazala "svega 24 sata i jedan minut" pre njenog početka, zbog čega nisu mogli da podnesu predloge za dopunu dnevnog reda, jer su za to imali - samo minut… »
Da li će Stara planina ući u vremensku prognozu na javnom servisu i druga pitanja poslanika

Da li će Stara planina ući u vremensku prognozu na javnom servisu i druga pitanja poslanika

Blic 23.11.2017
Poslanici Skupštine Srbije danas su, između čestih javljanja po Poslovniku, postavljali i poslanička pitanja, pa ih je tako interesovalo da li će predsednik Aleksandar Vučić potpisati pravno obavezujući dokument sa Kosovom, presuda Haškog… »
Opozicija negodovala zbog kašnjenja sednice

Opozicija negodovala zbog kašnjenja sednice

Danas 23.11.2017
Skupština Srbije počela je danas novu sednicu, a poslanici Socijaldemokratske stranke, Srpske radikalne stranke i Demokratske stranke negodovali su što je ona počela sa zakašnjenjem od oko 40 minuta. Takođe zato što ju je predsednica Maja Gojković… »
DjB bojkotuje sednicu parlamenta

DjB bojkotuje sednicu parlamenta

Mondo 23.11.2017
Opoziciona DjB ne prisustvuje današnjoj sednici Skupštine Srbije nezadovoljni rokom u kojem je ona zakazana. Foto: Tanjug, Filip Krainčanić Oni tvrde da predsedica parlamenta Maja Gojković ne poštuje zakon, odnosno da je sednicu zakazala samo 24… »
Opozicija besna na Maju Gojković jer sednica kasni 40 minuta, ona im odgovorila: "ma da, ja samo smišljam zavere, baš sam ja…

Opozicija besna na Maju Gojković jer sednica kasni 40 minuta, ona im odgovorila: "ma da, ja samo smišljam zavere, baš sam ja…

Blic 23.11.2017
Sednica Skupštine Srbije kasnila je danas 40 minuta zbog čega su poslanici opozicije negodovali, navodeći da je predsednica Maja Gojković prekršila Poslovnik o radu. Negodovali su i što je sednica, kako tvrde, zakazana tako da opozicija nije imala… »
Ponovo burno u Skupštini Srbije, polemika opozicije i predsednice

Ponovo burno u Skupštini Srbije, polemika opozicije i predsednice

Novi magazin 23.11.2017
Poslanici opozicije su danas kritikovali predsednicu Skupštine Srbije Maju Gojković jer je sednicu zakazala "svega 24 sata i jedan minut" pre njenog početka, zbog čega nisu mogli da podnesu predloge za dopunu dnevnog reda, a poslanici "Dosta je bilo"… »
DJB bojkotuje skupštinu zbog načina na koji je zakazana sednica

DJB bojkotuje skupštinu zbog načina na koji je zakazana sednica

Novi magazin 23.11.2017
Pokret Dosta je bilo saopštio je da bojkotuje današnje zasedanje Skupštine Srbije zbog načina na koji je predsednica parlamenta Maja Gojković zakazala sednicu i pozvao ostale opozicione stranke da se pridruže bojkotu. DJB je naveo u saopštenju da… »

Vesti dana »