Povezane vesti

Linta: Skandalozno ponašanje Izetbegovića

Linta: Skandalozno ponašanje Izetbegovića

RTS 07.12.2017
Predsednik Saveza Srba iz regiona Miodrag Linta osudio je skandalozno ponašanje bošnjačkog člana Predsendištva BiH Bakira Izetbegovića tokom posete Beogradu jer je, kako kaže, jasno stavio do znanja da se zalaže da BiH prizna lažnu državu… »
"Skandalozno ponašanje Izetbegovića, jasno stavio do znanja da se zalaže da BiH prizna lažnu državu Kosovo"

"Skandalozno ponašanje Izetbegovića, jasno stavio do znanja da se zalaže da BiH prizna lažnu državu Kosovo"

Srbija danas 07.12.2017
- Cilj njegove politike jeste stvaranje unitarne i islamske BiH u kojoj bi Srbi bili građani drugog reda i ponižavanje Srbije - kaže Linta. Predsednik Saveza Srba iz regiona Miodrag Linta osudio je danas skandalozno ponašanje bošnjačkog člana… »
"Rekao sam Draganu: Nemoj, molim te, u ime svih nas..."

"Rekao sam Draganu: Nemoj, molim te, u ime svih nas..."

Vesti online 07.12.2017
Član Predsedništva BiH Bakir Izetbegović izjavio je za Al Džaziru Balkan, na pitanje zašto je reagovao na konferenciji za novinare u Beogradu, rekao da je predsedavajući Predsedništva BiH Dragan Čović u medijima pre 20 dana rekao da će BiH… »
A Bakir kaže: Molio sam Dragana pre konferencije

A Bakir kaže: Molio sam Dragana pre konferencije

Mondo 07.12.2017
Posle jučerašnje konferencije za novinare u Beogradu i "intervencije" člana Predsedništva BiH Bakira Izetbegovića zbog izjave o Kosovu, Izetbegović pojasnio zašto je to uradio. Beogradski mediji su juče objavili da je Bakir Izetbegović tri puta… »
„Rekao sam Draganu: Nemoj, molim te, u ime svih nas“

„Rekao sam Draganu: Nemoj, molim te, u ime svih nas“

Sputnik 07.12.2017
Član Predsedništva BiH Bakir Izetbegović izjavio je da je u Beogradu molio predsedavajućeg Dragana Čovića da ne govori o Kosovu u ime sva tri člana. Izetbegović je za Al Džaziru Balkan, na pitanje zašto je reagovao na konferenciji za novinare u… »

Vesti dana »