Linta: Skandalozno ponašanje Izetbegovića

Linta: Skandalozno ponašanje Izetbegovića

RTS pre 4 dana
RTS: Linta: Skandalozno ponašanje Izetbegovića
Predsednik Saveza Srba iz regiona Miodrag Linta osudio je skandalozno ponašanje bošnjačkog člana Predsendištva BiH Bakira Izetbegovića tokom posete Beogradu jer je, kako kaže, jasno stavio do znanja da se zalaže da BiH prizna lažnu državu Kosovo.
Bakir Izetbegović dobro zna da to nije moguće bez saglasnosti sva tri člana Predsedniptva BiH ali, bez obzira na to, želi da pokaže u Beogradu svoj negativan stav prema Srbiji, naveo je Miodrag Linta u pisanom saopštenju... »

"Skandalozno ponašanje Izetbegovića, jasno stavio do znanja da se zalaže da BiH prizna lažnu državu Kosovo"

Srbija danas pre 4 dana
- Cilj njegove politike jeste stvaranje unitarne i islamske BiH u kojoj bi Srbi bili građani drugog reda i ponižavanje Srbije - kaže Linta
Predsednik Saveza Srba iz regiona Miodrag Linta osudio je danas skandalozno ponašanje bošnjačkog člana Predsendištva BiH Bakira Izetbegovića tokom posete Beogradu jer je, kako kaže, jasno stavio do znanja da se zalaže da BiH... »

"Rekao sam Draganu: Nemoj, molim te, u ime svih nas..."

Vesti online pre 4 dana
Član Predsedništva BiH Bakir Izetbegović izjavio je za Al Džaziru Balkan, na pitanje zašto je reagovao na konferenciji za novinare u Beogradu, rekao da je predsedavajući Predsedništva BiH Dragan Čović u medijima pre 20 dana rekao da će BiH odluku o priznanju Kosova prepustiti Beogradu.
- Kada sam išao na pres konferenciju, kazao sam Draganu (Čoviću): 'Nemoj, molim te, takvu stvar kazati u ime sve trojice, mi ćemo svakako uzeti u obzir šta Beograd, šta Priština, šta Evropska unija misli o tome, ali nemoj takvu... »

A Bakir kaže: Molio sam Dragana pre konferencije

Mondo pre 4 dana
Posle jučerašnje konferencije za novinare u Beogradu i "intervencije" člana Predsedništva BiH Bakira Izetbegovića zbog izjave o Kosovu, Izetbegović pojasnio zašto je to uradio.
Beogradski mediji su juče objavili da je Bakir Izetbegović tri puta pitan da li se slaže sa tim da BiH neće menjati svoj stav o Kosovu, odnosno da neće to učiniti sve dok Srbija ne bude promenila svoj stav, i da je sva tri puta... »

„Rekao sam Draganu: Nemoj, molim te, u ime svih nas“

Sputnik pre 4 dana
Član Predsedništva BiH Bakir Izetbegović izjavio je da je u Beogradu molio predsedavajućeg Dragana Čovića da ne govori o Kosovu u ime sva tri člana.
Izetbegović je za Al Džaziru Balkan, na pitanje zašto je reagovao na konferenciji za novinare u Beogradu, rekao da je predsedavajući Predsedništva BiH Dragan Čović u medijima pre 20 dana rekao da će BiH odluku o priznanju Kosova... »

"Rekao sam Draganu: 'Nemoj, molim te, u ime svih nas...'"

B92 pre 4 dana
B92: "Rekao sam Draganu: 'Nemoj, molim te, u ime svih nas...'"
Član Predsedništva BiH Bakir Izetbegović izjavio je da je u Beogradu molio predsedavajućeg Dragana Čovića da ne govori o Kosovu u ime sva tri člana.
Izetbegović je za Al Džaziru Balkan, na pitanje zašto je reagovao na konferenciji za novinare u Beogradu, rekao da je predsedavajući Predsedništva BiH Dragan Čović u medijima pre 20 dana rekao da će BiH odluku o priznanju Kosova... »
©2017 Netmark d.o.o.