Povezane vesti
Kurti: Želimo normalno Kosovo i normalnu Srbiju
Vesti online 07.12.2017
Kosovo treba da ima pravo da se na referendumu izjasni o ujedinjenju sa Albanijom, kaže u intervjuu za Dojče vele Aljbin Kurti, poslanik Samoopredeljenja. Govorio je zašto odbacuje briselski dijalog i Zajednicu srpskih opština. - Odvojeni smo od… »
Kurti: Tražimo referendum o ujedinjenju Kosova sa Albanijom
N1 Info 07.12.2017
Kosovo treba da ima pravo da se na referendumu izjasni o ujedinjenju sa Albanijom, kaže u intervjuu za DW Aljbin Kurti, poslanik Samoopredeljenja. "Odvojeni smo od Albanije pre više od jednog veka, nasilnim, nedemokratskim putem od strane velikih sila… »
Kurti: Kosovo treba da se ujedini sa Albanijom, jer su ga nasilo odvojile velike sile
Pravda 07.12.2017
Poslanik Samoopredeljenja Aljbin Kurti smatra da samoproglašeno Kosovo treba na referendumu da se izjasni o ujedinjenju sa Albanijom, jer je od te zemlje odvojeno, kako kaže, "nasilnim, nedemokratskim putem od strane velikih sila". "Želeli bismo da… »
Vesti dana »

Šesnaesta žrtva pada nadstrešnice u Novom Sadu: Preminuo tinejdžer
BBC News pre 1 satjoš 61 povezana

Beograd: Studenti Poljoprivrednog fakulteta objavili da je u 13.00 završena blokada depoa GSP
Beta pre 3 satajoš 71 povezana

U Bogatiću ponovo incidenti, povređene dve odbornice, završena devetočasovna blokada depoa GSP-a
RTS pre 1 satjoš 36 povezanih