Povezane vesti

Prva Slobina slika posle povratka iz bolnice: Radanović pokazao kakvu povredu ima (foto)

Press pre 3 dana
Pevač je zbog žestokog udarca u sto morao da ide do lekara kako bi brže bolje sanirao povredu
Slobodan Radanović bio je u centru pažnje tokom sinoćne žurke u "Zadruzi". Pevač je izgubio potpuno živce kada je video kako Nikola priča sa Lunom i iz sve snage udario rukom od sto. Udarac je bio toliko jak da je Sloba vrištao... »

Luna grca u suzama: Otkrila šta je Gagi radio Anabeli (video)

Blic pre 3 dana
Nakon što je Sloba Radanović polomio ruku kada je tokom svađe sa Lunom udario sto, Anabelina ćerka se prisetila šta je sve trpela u detinjstvu, dok je Gagi bio agresivan prema njenoj majci.
- Ćutim, ali kada me neko razočara, to je to... neću to da trpim, ja sam takva... Mnogo sam tužna, srce me boli - rekla je Luna za Slobu. Snimak čitave dramatične svađe nakon koje je Sloba lomio sve, možete da pogledate OVDE.... »

(Video) Luna grcala u suzama pa otkrila potresne detalje: Slobu uporedila sa Gagijem pa ispričala kako je njen tata maltretirao Anabelu!

Kurir pre 3 dana
Posle ove svađe sa Slobom, Luna se izdvojila i u iskrenom razgovoru sa Sanjom Stanković grcala u suzama i pričala svoju životnu priču i kroz šta je sve prošla u svom detinjstvu kada je gledala kako njen otac maltretira njenu majku. To je sve podsetilo na ovu situaciju sa Radanovićem, pa se gušila u... »

Nakon seksa, usledio šok: Žestoka svađa Lune i Slobe, pevač slomio ruku, lomio sve po kući, Đoganijeva u suzama (video)

Blic pre 3 dana
Luna Đogani i Sloba Radanović juče su imali seks.
Čitava Srbija mogla je da vidi video koji je isplivao, a na kojem se vidi akcija ovog para na tavanu. Snimak pogledajte OVDE. Međutim, kada je pao mrak, ubrzo je usledio i šok za Lunu. Naime, Sloba je pobesneo jer je mislio da je Nikola muva, počeo je da viče, lomi sve... »

Sloba pokazao svoju mračnu stranu! Luna se gušila u suzama i priznala: To je i moj otac radio, nikad mu neću oprostiti!

Večernje novosti pre 3 dana
Sloba je tokom svađe udario iz sve snage rukom o sto, a kada je Luna pobegla u kuću on je krenuo za njom
NAKON što su se Luna Đogani i Sloba Radanović posvađali zbog Nikole Arsića, njihova prepirka nastavila se i u kući. Naime, Sloba je tokom svađe udario iz sve snage rukom o sto, a kada je Luna pobegla u kuću on je krenuo za njom.... »

Vrela akcija pred milionima gledalaca: Prvi snimak seksa Lune i Slobe (18+)

Blic pre 3 dana
Luna Đogani i Sloba Radanović imali su pravu akciju, ali ne u spavaćoj sobi, već na tavanu. Naime, iako je Luna plakala zbog činjenice da je snimak seksa sa Slobom ugledao svetlost dana, bez problema je akciju imala i kada se popela uz stepenice.
Par se osamio, imao seks, da bi potom sišli i sa osmehom na licu primetili da ih je kamera snimila. Kako je Luna prethodno u programu uživo plakala kada je saznala da postoji snimak seksa, pogledajte OVDE. Pogledajte šta je sve... »

(Video 18+) kamere sve snimile! Luna i sloba u akciji: Đoganijeva plakala kad je saznala da je Srbija gledala njihove odnose, pa bez blama ponovila još jednom!

Kurir pre 3 dana
Naime, na internetu je osvanuo video snimak nove akcije ovog mladog para. Njih dvoje su imali odnose na spratu, a nakon što su obavili šta su imali, sišli su sa osmehom na licu i pridružili se ostalim učesnicima. Pogledajte šta su kamere zabeležile: (Kurir.rs) Seksepilna Luna Đogani zadivila svojim... »
©2017 Netmark d.o.o.