Povezane vesti
Brnabić: Prvi samit Svetskih umova u Beogradu 2019.
Studio B 07.12.2017
Premijerka Srbije Ana Brnabić rekla je danas u Cirihu da je Srbija tokom godinu dana razgovora i saradnje sa organizacijom „Svetski umovi“ (World Minds) pokazala da ima ogroman potencijal, što je krunisano dogovorom da jedini svetski centar „Svetskih… »
Beograd će biti centar okupljanja 400 najvećih svetskih mislilaca: Brnabić saopštila sjajnu vest u Cirihu (foto)
Telegraf 07.12.2017
Od 2019. godine, u Beogradu će se svake druge godine u saradnji sa švajcarskom organizacijom „World Minds“, održavati prestižni skup koji okuplja više od 400 svetskih lidera u inovacijma, nauci, tehnologijama, ekonomiji, umestnosti, medicini i drugim… »
Brnabić razgovarala sa Borisovim u Sofiji uoči njegovog dolaska u Beograd: Srbija zahvalna Bugarskoj na podršci u…
Telegraf 07.12.2017
Predsednici Vlade Srbije i Bugarske razgovarali su o predsedavanju te zemlje Evropskom unijom naredne godine i saglasili se da je veoma značajno što program predsedavanja Savetom EU prepoznaje nastavak proširenja kao jedan od najvažnijih aspekata… »
Vesti dana »

Student FTN-a koji štrajkuje glađu još nije prebačen u bolnicu, kolege i Zborovi zovu na protest u četvrtak ispred suda u NS
Moj Novi Sad pre 33 minutajoš 42 povezane

„Agresivno gurao druge na kordon policije“: Novo hapšenje zbog protesta ispred Filozofskog fakulteta u Novom Sadu
Pravda pre 1 satjoš 47 povezanih

Analize pokazuju da je Navaljni otrovan u zatvoru, tvrdi njegova udovica
BBC News pre 1 satjoš 18 povezanih

"Pripremite se za hladne noći": Marko Čubrilo upozorava na promenu vremena
Mondo pre 4 satijoš 34 povezane