Povezane vesti

Napadnut predsednik opštine Niška Banja

Napadnut predsednik opštine Niška Banja

RTS 07.12.2017
Nepoznata osoba napala je predsednika opštine Niška Banja Dejana Jovanovića, nanevši mu lakše telesne povrede. Kako RTS saznaje, napad se dogodio oko 8.30, kada je Dejan Jovanović krenuo na posao. Napadač ga je napao sa leđa i udario ga u glavu. U… »
Napadnut predsednik opštine Niška Banja iz SNS-a

Napadnut predsednik opštine Niška Banja iz SNS-a

Danas 07.12.2017
Dejan Jovanović, predsednik opštine Niška Banja, jedne od pet gradskih oština u Nišu, prijavio je fizički napad na njega, a policija traga za počiniocem, potvrđeno je danas za naš list u Osnovnom javnom tužilaštvu u Nišu. Prema navodima samog… »
Sačekuša za funkcionera SNS: Predsednik opštine Niška Banja pretučen na ulici!

Sačekuša za funkcionera SNS: Predsednik opštine Niška Banja pretučen na ulici!

Blic 07.12.2017
Predsednik Gradske opštine Niška Banja Dejan Jovanović (SNS) pretučen je danas oko 8.30 časova kada ga je na ulici napao za sada nepoznati napadač i udario ga pesnicom u glavu. - Krenuo sam od kuće ka zgradi opštine i pričao telefonom sa… »
Drama usred bela dana, napadnut predsednik Opštine Niška Banja: Prišao mi je s leđa i udario pesnicom u glavu! Vikao sam…

Drama usred bela dana, napadnut predsednik Opštine Niška Banja: Prišao mi je s leđa i udario pesnicom u glavu! Vikao sam…

Kurir 07.12.2017
NIŠ - Udarcem u slepoočnicu, kako kaže predsednik Opštine Niška Banja Dejan Jovanović, nepoznati napadač ga je oborio na zemlju, dok je od kuće išao ka poslu i dodaje da nasilnik nije pokušao da ga opljačka, već da je želeo samo da fizički… »

Vesti dana »