Povezane vesti

Šapić i Đilas upropastili Beograd: Grad je bio prljav, bez građevina, ikakvog rada i napretka!

Šapić i Đilas upropastili Beograd: Grad je bio prljav, bez građevina, ikakvog rada i napretka!

Srbija danas 11.12.2017
Vučić je rekao da SNS neće dozvoliti da se rezultati rada aktuelne vlasti u Beogradu ne vide. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić istakao je danas da borba za Beograd neće biti jednostavna, za SNS će, kaže, biti teška, ali će biti ozbiljna… »
Vučić: Aleksandar Šapić je tukao ljude za račun Dragana Đilasa

Vučić: Aleksandar Šapić je tukao ljude za račun Dragana Đilasa

Nova ekonomija 11.12.2017
Predsednik Srbije i lider Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandar Vučić izjavio je danas da će se SNS boriti na beogradskim izborima i da borba neće biti jednostavna, ali da je na narodu da odluči. Ako je ključ za Beograd kod Šapića onda on i… »
Vučić: Teška borba u Beogradu, verovatno gubimo

Vučić: Teška borba u Beogradu, verovatno gubimo

Vesti online 11.12.2017
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić istakao je danas da borba za Beograd neće biti jednostavna, za SNS će, kaže, biti teška, ali će biti ozbiljna opozicija svima koji su već jednom urušavali grad. - SNS će svakako biti ozbiljna opozicija vlasti… »
Vučić oštro po opoziciji: Bojkotuju izbore jer nemaju nikakvu podršku, o Đilasu i Šapiću mislim veoma loše

Vučić oštro po opoziciji: Bojkotuju izbore jer nemaju nikakvu podršku, o Đilasu i Šapiću mislim veoma loše

Pravda 11.12.2017
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić istakao je danas da borba za Beograd neće biti jednostavna, za SNS će, kaže, biti teška, ali će biti ozbiljna opozicija svima koji su već jednom urušavali grad. "SNS će svakako biti ozbiljna opozicija vlasti… »
Vučić oštro po opoziciji: Bojkotuju izbore jer nemaju nikakvu podršku, o Đilasu i Šapiću mislim veoma loše

Vučić oštro po opoziciji: Bojkotuju izbore jer nemaju nikakvu podršku, o Đilasu i Šapiću mislim veoma loše

Kurir 11.12.2017
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je danas u Palati Srbija da pojedini predstavnici opozicije bojkotuju lokalne izbore zato što nemaju nikakvu podršku, a ne, kako su istakli, "zbog nasilne kampanje koju vodi vlast". "Zamislite… »
Vučić: Šapić je tukao ljude, sećam se toga

Vučić: Šapić je tukao ljude, sećam se toga

N1 Info 11.12.2017
Predsednik Srbije i lider Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandar Vučić izjavio je da će se naprednjaci boriti na beogradskim izborima i da borba neće biti jednostavna, ali da je na narodu da odluči. Komentarišući pisanje Blic da je u rukama… »
Vučić oštro o đilasu i šapiću: Jednom su već urušavali grad

Vučić oštro o đilasu i šapiću: Jednom su već urušavali grad

Telegraf 11.12.2017
Borićemo se, ta borba neće biti laka - rekao je, između ostalog, Vučić. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić istakao je danas da borba za Beograd neće biti jednostavna, za SNS će, kaže, biti teška, ali će biti ozbiljna opozicija svima koji su… »

Vesti dana »