Povezane vesti
Reporteri bez granica: Kina i Turska medijski zatvori
Slobodna Evropa 19.12.2017
Međunarodna organizacija Reporteri bez granica (RSF) saopštila je da je 65 profesionalnih novinara, građana-novinara i medijskih radnika ubijeno širom svijeta u 2017. Ova brojka je za 18 posto niža nego u 2016, a to je inače i najmanji broj… »
Ove godine u svetu ubijeno 65 novinara
RTV 19.12.2017
PARIZ - Ove godine u svetu je ubijeno 65 novinara, od čega 50 profesionalaca, sedam blogera i osam saradnika medija, navodi se u danas objavljenom godišnjem izveštaju Reportera bez granica. Ta nevladina organizacija, sa sedištem u Parizu, ističe da… »
U 2017. godini ubijeno 65 novinara, 326 u zatvoru, 54 taoci
Politika 19.12.2017
Novinari su stradali obavljanja svog posla na terenu (na primer u artiljerijskom bombardovanju) ili su ubijeni zato što je njihovo izveštavanje nekoga razbesnelo. PARIZ - Prema godišnjem izveštaju organizacije „Novinari bez granica” (RSF), ukupno… »
Šezdeset pet novinara ubijeno u svijetu u 2017.
SEEbiz 19.12.2017
PARIZ - Šezdeset pet novinara, među kojima pedeset profesionalaca, sedam "novinara - građana" (blogera) i osam "suradnika medija", ubijeno je u svijetu u 2017., navodi se u godišnjem izvješću Reportera bez granica (RSF) objavljenom u utorak. Tako je… »
Vesti dana »

Sijarto: Ako Tramp ne može da izdejstvuje mir u Ukrajini, niko ne može
Euronews pre 32 minutajoš 16 povezanih

"Osetili smo dim, a zatim videli vatru kako kulja" novi detalji požara u Lazarevcu Uzrok je najverovatnije grejalica
Dnevnik pre 37 minutajoš 14 povezanih

5 ključnih otkrića iz ratnog plana Trampove administracije: Novinara greškom ubacili u grupu za poruke
Telegraf pre 1 satjoš 11 povezanih

Ujedinjene nacije smanjuju svoje prisustvo u Gazi zbog pogibije njihovih radnika
NIN pre 1 satjoš 10 povezanih