Povezane vesti
Lajić zbog povrede na terenu u tek 2018, da li u dresu Torina?
Sportski žurnal 19.12.2017
Srpski fudbalski reprezentativac Adem LJajić neće igrati do kraja godine zbog povrede, objavio je njegov klub Torino. LJajić je povredio butni mišić proteklog vikenda u porazu od Napolija (3:1) u 17. kolu Serije A kada je ušao sa klupe na startu… »
Nema sreće: Ljajić na terenu tek sledeće godine
Sportal blic 19.12.2017
Fudbaleri Torina su u problemu, jer Adem Ljajić neće igrati do kraja 2017. godine. Ne, nije u pitanju sukob sa trenerom Sinišom Mihajlovićem, iako se prethodnih dana pisalo o tome, već je reč o povredi butnog mišića. Foto: Alessandro di Marco /… »
Za Ljaju godina završena!
Sportske.net 19.12.2017
Najgori scenario za Mihajlovića... Adem Ljajić neće moći da pomogne "Bikovima" u 2017. Naime, povreda mišića znači da će propustiti duel kupa protiv Rome, ali i preostala dva prvenstvena meča do kraja godine. Torino gostuje Spalu za praznički… »
Vesti dana »

Opozicija predlaže 'Vladu narodnog poverenja', vlast odgovara: 'Vi nemate ničije poverenje'
BBC News pre 1 satjoš 29 povezanih

Dekan fizičkog fakulteta predlaže ministarki: Dođite i uhapsite ceo fakultet
N1 Info pre 1 satjoš 22 povezane

Dostojanstveno, uz suze, jecaje i molitvu sahranjena 31 žrtva požara; Kocevski: Uzrok tragedije nepoštovanje zakona i duboka sistemska korupcija
RTV pre 1 satjoš 54 povezane

Genasys tvrdi da u Beogradu nije korišten LRAD uređaj, ali se poziva na izvještaj Earshota
Al Jazeera pre 4 satijoš 27 povezanih