Povezane vesti
Tramp optužio Kinu da snabdeva naftom S. Koreju
Glas Amerike 28.12.2017
Američki predsednik Donald Tramp optužio je u četvrtak Kinu da omogućava isporuke nafte Severnoj Koreji, uprkos tvrdnjama Pekinga da nije prekršio sankcije kojima se ograničava dostava te sirovine Pjongjangu. "Uhvaćeni na delu. Veoma sam razočaran… »
Tramp: Kina uhvaćena da daje naftu Pjongjangu
Slobodna Evropa 28.12.2017
Predsednik SAD Donald Tramp kritikovao je danas Kinu pošto je objavljeno da je nafta s kineskih brodova nezakonito prebacivana na severnokorejske brodove na moru. Tramp je na Tviteru naveo da je Kina "uhvaćena U PREKRŠAJU" i da je on "veoma razočaran… »
Tramp napao Kinu: Uhvaćeni na delu - daju naftu Pjongjangu
Telegraf 28.12.2017
Kina je, međutim, saopštila da kineski brodovi nisu prekršili sankcije prodajom nafte Severnoj Koreji. Američki predsednik Donald Tramp rekao je danas da je veoma razočaran što Kina dozvoljava da Severna Koreja dolazi do nafte, upozorivši da bi… »
Vesti dana »

Studenti koji pešače ka Beogradu u Pančevu odali počast stradalima u Novom Sadu
Beta pre 7 satijoš 11 povezanih

Studenti koji hoće da uče izveli performans u Pionirskom parku - bliceve na telefonima uperili u nebo
RTV pre 1 satjoš 61 povezana

Patrijarh Porfirije: Plašim se nasilja među nama, mir treba da bude ultimativni cilj
RTS pre 38 minutajoš 51 povezana

Srbijavoz spreman da pokrene saobraćaj odmah nakon bezbednosnih provera vozova: Kontradiverzioni pregledi se privode kraju
Kurir pre 8 satijoš 34 povezane

U Beograd iz više delova Srbije stižu studenti u blokadi uoči sutrašnjeg protesta
Sputnik pre 2 minutajoš 34 povezane