Povezane vesti
Deda Mraz i ove godine proteran iz Sarajeva
Sputnik 30.12.2017
Iako je Nova godina internacionalni praznik, mnogi muslimani je ne priznaju i ne obeležavaju, pa je tako u većinski muslimanskom Sarajevu, ali i drugim gradovima Federacije BiH, i ove godine iz nekih vrtića proterana planetarno poznata maskota Deda… »
Nije dobrodošao u Sarajevu: I ove godine proterali Deda Mraza iz vrtića
Kurir 30.12.2017
U većinski muslimanskom Sarajevu, ali i drugim gradovima Federacije BiH, i ove godine iz nekih vrtića proterana je planetarno poznata maskota Deda Mraza. Kao proteklih godina, društvene mreže i forumi prepuni su kritika roditelja muslimana koji ne… »
I ove godine proterali Deda Mraza!
Alo 30.12.2017
Iako je Nova godina internacionalni praznik mnogi muslimani je ne priznaju i ne obeležavaju, pa je tako u većinski muslimanskom Sarajevu, ali i drugim gradovima Federacije BiH, i ove godine iz nekih vrtića proterana planetarno poznata maskota Deda… »
Vesti dana »

Vučić prekinuo posetu Amerci: Naglo mu pozlilo, odmah se vraća za Srbiju
Telegraf pre 2 satajoš 6 povezanih

"Prioritet poboljšanje životnog standarda građana" Otkriveni detalji razgovora premijera Macuta i Vučevića
Blic pre 6 satijoš 1 povezana

Profesor Baucal: Sutra i u nedelju, 4. maja sećanje na žrtve masovnih ubistava
Danas pre 6 satijoš 1 povezana