Povezane vesti

Vučić razgovarao sa predstavnicima Italijanske razvojne banke i ambasadorom

Vučić razgovarao sa predstavnicima Italijanske razvojne banke i ambasadorom

Beta 01.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić saopštio je danas da je razgovarao sa predstavnicima Italijanske razvojne banke (CDP - Cassa Depositi e Prestiti) i ambasadorom Italije Lukom Gorijem o potencijalima za saradnju u brojnim oblastima. "Ponosan sam na… »
Vučić sa predstavnicima Italijanske razvojne banke o potencijalima za saradnju

Vučić sa predstavnicima Italijanske razvojne banke o potencijalima za saradnju

RTS 01.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić saopštio je da je sa predstavnicima Italijanske razvojne banke (CDP - Cassa Depositi e Prestiti) imao odličan sastanak i da su razgovarali o potencijalima za saradnju u brojnim oblastima. "Ponosan sam na činjenicu… »
Vučić razgovarao sa predstavnicima italijanske razvojne banke

Vučić razgovarao sa predstavnicima italijanske razvojne banke

Danas 01.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić saopštio je danas da je razgovarao sa predstavnicima Italijanske razvojne banke (CDP – Cassa Depositi e Prestiti) i ambasadorom Italije Lukom Gorijem o potencijalima za saradnju u brojnim oblastima. „Ponosan sam… »
" Dobro nam došli, dragi prijatelji!" Predsednik Vučić: Odličan sastanak s predstavnicima Italijanske razvojne banke

" Dobro nam došli, dragi prijatelji!" Predsednik Vučić: Odličan sastanak s predstavnicima Italijanske razvojne banke

Kurir 01.02.2024
BEOGRAD - Odličan sastanak sa predstavnicima Italijanske razvojne banke sa kojima sam razgovarao o potencijalima za saradnju u brojnim oblastima. Ponosan sam na činjenicu da je kancelarija ove ugledne institucije prva koju su otvorili van teritorije EU… »

Vesti dana »