Povezane vesti

Ljubavna priča Gorana Ratkovića Raleta i Ane Nikolić: Spremni za sledeći korak!

Ljubavna priča Gorana Ratkovića Raleta i Ane Nikolić: Spremni za sledeći korak!

Svet plus pre 4 dana
Goran Ratković Rale i pevačica Ana Nikolić, nakon dugogodišnjeg prijateljstva, otkrili su ljubav dok su radili na Aninom novom albumu. Rale je sada spreman da njihovu vezu podigne na viši nivo, dok oboje uživaju u uspehu i na poslovnom planu… »
Rale hoće da oženi anu Nikolić: Spreman da sa pevačicom stane na ludi kamen: "Zavela me je mozgom"

Rale hoće da oženi anu Nikolić: Spreman da sa pevačicom stane na ludi kamen: "Zavela me je mozgom"

Blic pre 4 dana
Pevačica Ana Nikolić već neko vreme je u vezi sa kompozitorom Goranom Ratkovićem Raletom. Kako kaže, iako on i Ana još nisu pričali o venčanju, on je spreman na taj korak i odmah bi oženio pevačicu. - Nisam razgovarao sa Anom o venčanju još… »
"Pali me anin mozak, oženiću je" Rale progovorio o ljubavi sa Anom Nikolić, a ovo kompozitoru najviše smeta!

"Pali me anin mozak, oženiću je" Rale progovorio o ljubavi sa Anom Nikolić, a ovo kompozitoru najviše smeta!

Kurir pre 4 dana
Kompozitor i pevačica decenijama su dobri prijatelji, a ljubav među njima planula je tokom rada na Aninom novom albumu. Goran Ratković Rale i Nikolićeva na početku su vezu krili od javnosti, a Ratković je sada progovorio o njihovom emotivnom odnosu… »

Vesti dana »