Povezane vesti

"Stavio mi je nož pod grlo i uzeo 200 evra": Dostavljač hrane tvrdi da je napadnut i opljačkan dok je nosio hranu u stan na…

"Stavio mi je nož pod grlo i uzeo 200 evra": Dostavljač hrane tvrdi da je napadnut i opljačkan dok je nosio hranu u stan na…

Blic pre 4 sati
Državljanin Uzbekistana K.M. (21) ,u subotu uveče, pozvao je policiju sa tvrdnjom da je napadnut i opljačkan dok je dostavljao hranu u jedan stan na Zvezdari. Kako je rekao, njemu je razbojnik uzeo oko 200 evra i pobegao. K.M. tvrdi da mu je napadač… »
Dostavljač hrane prijavio policiji da je napadnut na Zvezdari: Tvrdi da mu je nepoznati muškarac stavio nož pod grlo

Dostavljač hrane prijavio policiji da je napadnut na Zvezdari: Tvrdi da mu je nepoznati muškarac stavio nož pod grlo

Nova pre 4 sati
: Državljanin Uzbekistana K. M. (21) u subotu uveče, pozvao je policiju sa tvrdnjom da je napadnut i opljačkan dok je dostavljao hranu u jedan stan na Zvezdari. Kako je rekao njemu je razbojnik uzeo oko 200 evra i pobegao. K.M. tvrdi da mu je napadač… »
Nož mi je stavio pod grlo, uzeo 200 evra: Dostavljač hrane sa Zvezdare tvrdi da je bio žrtva razbojnika

Nož mi je stavio pod grlo, uzeo 200 evra: Dostavljač hrane sa Zvezdare tvrdi da je bio žrtva razbojnika

Telegraf pre 4 sati
Preporučujemo. Državljanin Uzbekistana K.M. (21) ,u subotu uveče, pozvao je policiju sa tvrdnjom da je napadnut i opljačkan dok je dostavljao hranu u jedan stan na Zvezdari, saznaje "Telegraf.rs". Kako je rekao njemu je razbojnik uzeo oko 200 evra i… »

Vesti dana »