Povezane vesti

Stefan iz Priboja trenutno je na najopasnijem mestu na svetu: "Usred sam uragana na Floridi, ovo je katastrofa, razorno nevreme…

Stefan iz Priboja trenutno je na najopasnijem mestu na svetu: "Usred sam uragana na Floridi, ovo je katastrofa, razorno nevreme…

Kurir pre 4 sati
FLORIDA - Nezapamćena apokalipsa pogodila je područje Floride, a sam državni vrh pozvao je sve građane da se evakuišu. U centru katastrofe, nalazi se i Stefan Srbljanović iz Priboja, doktorand političkih nauka koji je na istraživačkom radu u toku… »
(Foto) Stefan se nalazi usred jezivog uragana: Srbin o katastrofi koja čeka Floridu: "Ovo je opsadna situacija, svi…

(Foto) Stefan se nalazi usred jezivog uragana: Srbin o katastrofi koja čeka Floridu: "Ovo je opsadna situacija, svi…

Blic pre 5 sati
Uragan Milton preti da dovede do nezapamćene apokalipse na Floridi, a sam državni vrh pozvao je sve građane da se evakuišu. U centru katastrofe, nalazi se i Stefan Srbljanović iz Priboja, doktorand političkih nauka koji je na istraživačkom radu u… »
(Foto) Stefan se nalazi usred jezivog uragana: Srbin o katastrofi koja čeka Floridu: "Ovo je opsadna situacija, svi…

(Foto) Stefan se nalazi usred jezivog uragana: Srbin o katastrofi koja čeka Floridu: "Ovo je opsadna situacija, svi…

Blic pre 5 sati
Uragan Milton preti da dovede do nezapamćene apokalipse na Floridi, a sam državni vrh pozvao je sve građane da se evakuišu. U centru katastrofe, nalazi se i Stefan Srbljanović iz Priboja, doktorand političkih nauka koji je na istraživačkom radu u… »
Stefan iz Priboja na Floridi: "Ljudi beže, opsadna je situacija" FOTO

Stefan iz Priboja na Floridi: "Ljudi beže, opsadna je situacija" FOTO

B92 pre 5 sati
Nezapamćena apokalipsa pogodila je područje Floride, a sam državni vrh pozvao je sve građane da se evakuišu. U centru katastrofe, nalazi se i Stefan Srbljanović iz Priboja. Stefan je doktorand političkih nauka koji je na istraživačkom radu u toku… »

Vesti dana »