Povezane vesti
Vozači oprezno: Moguće stvaranje poledice i leda
N1 Info 02.01.2016
Slab sneg, koji trenutno provejava na području Beograda, Smederevske Palanke i Crnog Vrha, uslovljava mokre kolovoze, pa je zbog nižih temperatura moguće stvaranje poledice i leda što je često uzrok izletanja sa kolovoza, posebno ukoliko vozilo nije… »
Apel Na Vozače: Na put nikako bez lanaca i zimske opreme
Telegraf 02.01.2016
Sutra posle podne, tokom noći i u ponedeljak ujutru, prognozira se stvaranje snežnog pokrivača, u centralnim i južnim krajevima Srbije od 10 centimetara do 20 centimetara. JP “Putevi Srbije” apeluje na učesnike u saobraćaju da budu oprezni u… »
AMSS: Oprez poledica na putu!
Jugmedia 02.01.2016
AUTO moto savez Srbije (AMSS) upozorio je danas vozače da budu oprezni za volanom zbog pojave poledice na putevima.Mraz i poledica predstavljaju opasnost na putevima. Javno preduzeće Putevi Srbije savetuje vozačima da bez zimske opreme i lanaca ne… »
Vesti dana »

Traže pritvor za 10 osoba zbog katastrofe u Kočanima: Tužilaštvo Severne Makedonije napravilo poseban tim za procesuiranje nesreće
Večernje novosti pre 6 satijoš 13 povezanih

Dačić o navodnoj upotrebi zvučnog topa: Policija nije upotrebila ni pendrek, a kamoli nešto drugo
Danas pre 6 satijoš 2 povezane

MUP da utvrdi šta se desilo na protestu kada se začuo 'jak zvuk': Tužilaštvo
BBC News pre 1 satjoš 2 povezane

Severna Makedonija: Stradalo 59 ljudi, 155 povređenih u požaru u Kočanima
BBC News pre 1 satjoš 1 povezana