Povezane vesti
Kineski kartičarski div na slovenskom tržištu
SEEbiz 24.01.2016
LJUBLJANA - Kineski kartičarski div UnionPay stupio je nedavno na slovensko tržište. Razlog je jasan. Slovensko tržište je iznimno potentno o čemu svjedoči istraživanje MasterCarda koje pokazuje da 47 posto Slovenaca kartice koristi triput tjedno… »
UnionPay stigao u Sloveniju
Gde investirati 24.01.2016
Kineska kompanija koja izdaje platne kartice, UnionPay, stupila je nedavno na slovenačko tržište. Razlog je jasan. Slovenačko tržište je vrlo potentno o čemu svedoči istraživanje MasterCarda koje pokazuje da 47 posto Slovenaca kartice koristi… »
Vesti dana »

Završen protest „Rame uz rame – studenti i radnici“: Poljoprivrednici poručili da traktori dolaze u centar Beograda 15. marta (FOTO; VIDEO)
Danas pre 1 satjoš 2 povezane

Saša Matić otvorio koncert u Areni: Svi u transu kad je izašao na binu i obratio se publici: "Večeras smo ovde da pokažemo ljubav" (Video)
Blic pre 2 satajoš 1 povezana