Povezane vesti
Šimon Peres ponovo u bolnici
RTV 24.01.2016
TEL AVIV - Bivši predsednik Izraela Šimon Peres danas je primljen u bolnicu zbog bola u grudima, saopštila je njegova predstavnica za medije Ajlet Friš. Devedesetdvogodišnjem Peresu je pozlilo u njegovoj kući, a hitna pomoć ga je, posle ukazane pomoći… »
Peres ponovo u bolnici zbog bolova u grudima
Novi magazin 24.01.2016
Bivši predsednik Izraela Šimon Peres hitno je danas prebačen u bolnicu zbog bolova u grudima, saopštila je njegova portparolka. Peres (92) je pre 10 dana imao blaži srčani udar, a zbog nepravilnosti u radu srca proširena mu je arterija. Iz bolnice je… »
Vesti dana »

Letu je došao kraj i neće se vraćati: Vremenska prognoza do kraja avgusta jasno pokazuje kakvo će vreme biti
Nova pre 1 satjoš 16 povezanih

Preobraženje Gospodnje – praznik promene koji nagoveštava jesen
N1 Info pre 30 minutajoš 14 povezanih

Protest ispred Palate pravde u Novom Sadu: Okupljeni traže puštanje na slobodu uhapšenih, policija okružila zgradu (foto)
Blic pre 0 minutajoš 8 povezanih